Jēkabpils pilsētas iedzīvotājiem, kuru mājoklī uz 2017.gada 1.janvāri nebija deklarēta neviena persona un tādēļ tika piemērota par 1,5% paaugstinātā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) likme, ir iespējams saņemt atlaidi.

Atlaidi 50 %  apmērā varēs saņemt tie namīpašnieki, kuri līdz 1.jūnijam savā īpašumā būs deklarējuši  vismaz vienu personu.  25 %   atlaidi pašvaldība piemēros gadījumos, ja deklarēšanās datums būs līdz 1.septembrim.

Lai saņemtu NĪN atlaidi, mājokļa īpašniekam līdz 2017.gada 15.decembrim jāiesniedz iesniegums Jēkabpils pilsētas domes Vienas pieturas aģentūrā.   Pašvaldības lēmuma par atvieglojumiem NĪN maksājumos ir spēkā tikai šogad. 2018.gadā par mitekļiem, kuros nebūs deklarēta neviena persona vai uz vienu deklarēto personu apdzīvojamā platība pārsniegs 50 m2, tiks piemērota paaugstinātā NĪN likme.

Konsultācijas var saņemt, piezvanot uz Jēkabpils pašvaldību, t. 65207312 un 65207424, kā arī uzdodot jautājumus e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..