JĒKABPILS REĢIONĀLĀ PARTIJA (JRP) reģistrēta 2012.gada 8.decembrī. Kaut arī esam pavisam jauns politiskais spēks, mūsu rindās jau ir 272 biedri no Jēkabpils, Pļaviņām, Salas un Ābeļu pagasta - juristi, skolotāji, celtnieki, mediķi, dažādu nozaru vadītāji un speciālisti. Mēs esam ļoti atšķirīgi – katrs ar savu dzīves pieredzi, mērķiem un sapņiem. Mums bieži vien katram ir citāds skatījumu uz notikumiem un lietām, tomēr mūs visus vieno vēlme - panākt to, lai Jēkabpils reģionā cilvēkiem būtu darbs, lai ārsts būtu pieejams vajadzīgajā brīdī, lai mūsu pilsētā varētu noskatīties kinofilmas, operas, baleta un teātra iestudējumus, dažādus koncertus un izklaidējošus pasākumus. Mēs   vēlamies, lai mūsu bērni un mazbērni konkurētspējīgu izglītību varētu iegūt tepat, nemērojot tālus ceļus uz lielākām pilsētām vai ārzemēm, lai brīvajā laikā viņi justos droši un varētu nodarboties ar to, kas katram interesē un labāk padodas.  

Vai to ir iespējams panākt? Ir! Mērķtiecīgi izraugoties prioritātes un saimnieciski izmantojot finanšu resursus, liekot kopā uzkrāto pieredzi un jauniešu degsmi. Saprotam, ka viegli nebūs, jo līdz šim pie varas esošo partiju solījumi par līdzsvarotu reģionu attīstību nav īstenojušies, tāpēc iedzīvotāju dzīves līmenis mazpilsētās un novados atšķiras no dzīves līmeņa un iespējām galvaspilsētā. Mazajā Latvijā ceļš no Rīgas izrādījies tik tāls, ka viena otra valsts amatpersona pat īsti nezina, kā ļaudis dzīvo attālākajos novados un lauku viensētās. Reģionālo partiju darbība liecina, ka tās ir tuvākas savu novadu iedzīvotāju problēmām un spēj efektīvāk tās risināt, tāpēc tika pieņemts lēmums arī Jēkabpils reģionā dibināt savu partiju.

Ja tev ir idejas, kā attīstīt uzņēmējdarbību, kā veidot pievilcīgu vidi sev pašiem un tūristiem, kā veicināt sadarbību starp pilsētu un apkārtējiem novadiem, pievienojies mums!

Sazinies ar mums

Zvani:

+371 25465112

Raksti:

jekabpilsrp@gmail.com

Nosūti mums ziņu!

Jēkabpils reģionālās partijas biroja jaunā adrese - Pasta ielā 37, Jēkabpilī (ieeja no pagalma puses).

Biroja darba laiks:

otrdien un ceturtdien no plkst. 10:00 - 16:00